אמיר דומני - מורה דרך

          חווית טיול אחרת
עברית  |  English  |  


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


ליצירת קשר :
טלפון 054-5929706

מייל:
amir.domany@gmail.com
ספר אורחים
 
הוסף חתימה
 

משפחת שפרלינג   (דואר אלקטרוני)
(20/10/2013 12:13:00)

אמיר,

פנינו אליך על מנת לארגן יום טיול משפחתי לכבוד אבינו לרגל יום הולדתו ה- 70. לאורך כל הדרך, היית קשוב לבקשותינו וציפיותינו וידעת להתאים, במקצועיות רבה, את יום הטיול לאופי הארוע, ולגיל המטיילים המגוון. עד ליום הטיול, דאגת להיות זמין לכל שאלה ו/או בקשה ולתאם את כל הדרוש בקפידה ובאחריות רבה. ביום הטיול עצמו, הפגנת ידע רב ובקיאות במסלול הנבחר, והעברת את ההדרכה בחן רב, תוך שכלל המטיילים-מהקטן ביותר ועד המבוגר שבהם -נהנו לשמוע את דבריך.

תודה רבה על ארגון והדרכה למופת! מחכים כבר לטיול הבא...

משפחת שפרלינג
פתח-תקוה

משפחת אשכנזי
(26/05/2013 21:43:00)

אמיר היקר!

תודה רבה על טיול מהנה בנוף יפהפה (עם קטעי הקריאה שהשביחו את החוויה), זו לנו פעם ראשונה בשביל ישראל ושמחנו על ההזדמנות להכיר קטע מקסים ומיוחד (שהיה לשמחתינו קליל למדיי) גם שמחנו להכיר קבוצה נחמדה של אנשים שמטיילים בכייף ובאווירה טובה.

תודה ומחכים לפתיחת העונה הבאה

רינת וצפריר

משפחת גלמן
(02/05/2013 09:36:00)

בשבת האחרונה יצאנו עם אמיר לטיול לחירבת עיטאב באיזור נס הרים. היה נהדר! נהנינו מאוד מההדרכה המעניינת והמעשירה, מהאווירה המשפחתית הנעימה, מהפעילויות לילדים ומהפיתות בטאבון. אמיר פנה בהדרכה לכולם - מבוגרים וילדים, ידענים וחובבים, והטיול התנהל ברוגע ובנעימים עם הרבה רגעי קסם קטנים של אגדות והפעלות. מומלץ מאוד, נבוא שוב! משפחת גלמן

יפעת   (דואר אלקטרוני)
(16/02/2013 23:13:00)

בנעימות ובחיוך, הפכת את השבת שלנו מרביצה סתמית בבית להנאה גדולה בשבילי הכרמל. עם סיפורים ואגדות, נוף מהמם וקבוצת מטיילים מקסימה. הילדים נהנו, פרחו ו..אפילו לא רבו! :-) מחכים לטיול הבא. מש מנור

גונן נשר
(14/09/2012 15:40:00)

במהלך השנים האחרונות הצטרפתי לא פעם אל טיולים בהדרכתו. מדובר היה ב"טיולי חברים" ו"טיולי משפחות". לתומי סברתי במהלכם כי מדובר במורה דרך ותיק ומקצועי, בעוד שלאמיתו של דבר טרם החל אמיר את הכשרתו הרשמית.

שני טיולים בהדרכתו זכורים לי היטב:
מסע גיבוש של גברים בלבד בהרי אילת: במשך 4 ימים, בתנאי מזג אוויר קשים, במסלולי הליכה מאתגרים ובהיעדר זמינות של מזון ומים, הרגשנו, כל המטיילים, שלאמיר "יש את זה": במסלול, בהתארגנות לשינה בשטח, ובעיקר בעצירות אוכל וקפה, במהלכן קיבלנו שיעור או שניים בהסטוריה של המקום, שתוארה בלשון פשוטה, מעניינת והומוריסטית. כמורה דרך טוב,הוא ידע להיות קשוב לצרכים ולשאלות של כולנו, ואפשר להגדירו גם כמדריך ש"זורם" עם המטיילים שבאחריותו.

טיול משפחות+ילדים קטנים בציפורי העתיקה: בבוקר שבת שרבי הייטיב אמיר לשמור על מינונים טובים של שהייה בצל והליכה מועטה, כולל אטרקציות לילדים (כגון הליכה לאור פנסים באמת מים רומית תת קרקעית). גם כאן הא התאים עצמו ל"קהל" המטיילים.
אמיר הוא מדריך צנוע ומקסים, שיודע למי שייכת "ההצגה האמיתית": לאתרים והנופים בהם הוא מדריך.פלג קליינהאוז אדריכלים
(14/09/2012 15:38:00)

אמיר שלום,

רצינו להודות לך על יום מאוד מוצלח בהדרכתך בעיר העתיקה של ירושלים ב 14.1.2012 !

גם נהנינו, גם למדנו וגם היה טעים.
לייבסיטי - בניית אתרים